Privaatsuspoliitika

Jõustumiskuupäev: 1. veebruar 2021

Üksikasjad

Me võtame vastu, kogume ja säilitame mis tahes teavet, mille sisestate meie veebisaidile või edastate meile muul viisil. Lisaks kogume teie arvuti Interneti-ühenduse loomiseks kasutatavat Interneti-protokolli (IP) aadressi; Logi sisse; e-posti aadress; parool; arvuti- ja ühenduseinfo ning ostuajalugu. Võime kasutada tarkvaratööriistu, et mõõta ja koguda sessiooniteavet, sealhulgas lehe reageerimisaegu, teatud lehtede külastuste pikkust, lehe interaktsiooniteavet ja lehelt eemale sirvimiseks kasutatud meetodeid. Samuti kogume isikut tuvastavat teavet (sh nimi, e-posti aadress, parool, side); makseteave (sh krediitkaarditeave), kommentaarid, tagasiside, tooteülevaated, soovitused ja isiklik profiil.

Kui täidate meie veebisaidil mis tahes vormi, kogume protsessi osana teie poolt meile antud isikuandmeid, nagu teie nimi ja e-posti aadress. Teie isikuandmeid kasutatakse ainult eespool nimetatud konkreetsetel põhjustel.

Kogume selliseid mitteisiklikke ja isikuandmeid järgmistel eesmärkidel:

1. Teenuste osutamine ja käitamine;

2. pakkuda meie kasutajatele pidevat kliendiabi ja tehnilist tuge;

3. Suuta meie Külastajatega ja Kasutajatega ühendust võtta üldiste või isikupärastatud teenusega seotud teadete ja reklaamsõnumitega;

4. koondatud statistiliste andmete ja muu koondatud ja/või tuletatud mitteisikliku teabe loomiseks, mida meie või meie äripartnerid võime kasutada oma vastavate teenuste osutamiseks ja täiustamiseks;

5. Kohaldatavate seaduste ja määruste järgimine.

 

Võime teiega ühendust võtta, et teavitada teid teie kontost, otsida probleeme teie kontoga, lahendada vaidlusi, koguda tasusid või võlgnetavaid rahasid, küsitluste või küsimustike kaudu teie arvamusi küsitleda, meie ettevõtte kohta värskendusi saata või muul viisil vajalik et teiega ühendust võtta, et jõustada meie kasutajaleping, kohaldatavad riiklikud seadused ja mis tahes lepingud, mis meil teiega sõlmitakse. Nendel eesmärkidel võime teiega ühendust võtta e-posti, telefoni, tekstisõnumite ja posti teel.

Kui te ei soovi, et me teie andmeid enam töötleme, võtke minuga ühendust aadressil [email protected]

Jätame endale õiguse seda privaatsuspoliitikat igal ajal muuta, seega vaadake seda sageli üle. Muudatused ja täpsustused jõustuvad kohe pärast nende veebisaidile avaldamist. Kui teeme selles poliitikas olulisi muudatusi, teavitame teid siin, et seda on värskendatud, et oleksite teadlik sellest, millist teavet me kogume, kuidas me seda kasutame ja millistel asjaoludel (kui üldse) me kasutame ja/või avalikustame seda.


Võtke ühendust
Kui teil on selle kohta küsimusi, muresid või kaebusi, võtke ühendust:

Meili teel: [email protected]