Tere tulemast Excelit õppima!

 
Minu Exceli kursused

🚨REGISTREERIMINE LÕPEB PEAGI🚨

00

PĂ„EVA

00

TUNDI

00

MINUTIT

00

SEKUNDIT

Minu Exceli kursused

Exceli baaskursus sobib Sulle ideaalselt, kui oled alles algaja ja soovid alustada täiesti algusest, et siis järjekindlalt omandada teadmisi Excelist. Samal ajal õpid sellelt kursusel väga palju ka siis, kui oled nö edasijõudnud algaja.

Loe lähemalt

Edasijõudnute kursus on loomulik jätk, kui oled minu Exceli baaskursuse juba läbinud ja tunned, et tahaksid veel ja veel! See sobib Sulle ka siis, kui oled Exceli kasutamises jõudnud kesktasemeni ja soovid nüüd juurde õppida.

Loe lähemalt

Google arvutustabelite kursus, kus vaatame üle kõik kõige olulisemad, enimkasutatavamad ja põnevamad võimalused, mida siin programmis teha saab.

                                            

Loe lähemalt

Pivot-tabelite kursus keskendub vaid Pivot tabelile - üks Exceli populaarsemaid tööriistu. Alustame algusest, kuid jõuame keeruliste ja põnevate võimalusteni, kuidas oma andmetest paremini aru saada, neid ülevaatlikult ja ka visuaalselt kujutada.

Loe lähemalt

Kui soovid saada Microsoft Exceli kasutamisel tõeliseks professionaaliks, siis on kõige mõistlikum alustada Exceli baaskursusest ning seejärel jätkata edasijõudnute kursusega. Teekond nullist sajani!

Kombo

See suurepärane pakett annab Sulle võimaluse omandada väga heal tasemel nii Excel kui ka Google arvutustabelid. Pärast selle läbimist oled küll professionaal!

Megakombo

Kui Sa pole kindel, mis on Sinu tase, siis pole probleemi! Kui Sa pärast kursuse ostmist avastad, et see pole Sinu jaoks õige tase, siis kirjuta mulle kas Instagrami või [email protected] ja ma tõstan Su ĂĽmber ilma lisatasuta.