KOMBO: BAAS + EDASI

KÔige pÔhjalikum eestikeelne Exceli videokursus: enam kui 250 videot, mis aitavad Sul jÔuda Exceli vÀga hea valdamiseni

 
ALUSTA NÜÜD

Exceli Ă”ppimine ei pea olema tĂŒĂŒtu ja vĂ€sitav, vaid vĂ”ib olla lĂ”bus ja praktiline

 

Kui oled tundnud end Exceli Ă”ppimise ajal eksinud, pettunud vĂ”i segaduses olevana, siis Sa ei ole ĂŒksi! Enamikel inimestel puuduvad oskused Exceli valdamiseks.

Digimaailm on pidevas muutumises, kuid kui on ĂŒks tööriist, mida paljud ettevĂ”tted siiani kasutavad ja seda kindlasti ka edaspidi, siis on see Excel. PĂ”hjus on selles, et Exceli potentsiaal on uskumatu ja see sobib hĂ€sti ettevĂ”tete vajadustega.

Exceli valdamine on Ă€rimaailmas ĂŒks nĂ”utumaid oskusi. Paradoksaalsel kombel peetakse selle tundmist iseenesestmĂ”istetavaks, kuid reaalsus on see, et seda vĂ€ga ei Ă”petata – ei gĂŒmnaasiumis, kĂ”rgkoolis ega isegi erinevatel töökohtadel.

Oskamatus Excelit kasutada, vĂ”ib tuua kaasa pettumuse ja kehvad töötulemused. NĂ€iteks, kas Sul on kunagi juhtunud, et ĂŒlemus on palunud Sul Excelis analĂŒĂŒsi teha ja Sa pole isegi teadnud, kust alustada? Seda on juhtunud paljudega ja see on tavapĂ€rane, kuid kui seda juhtub pĂ€evast pĂ€eva, siis saab sellest probleem.

Olen siin selleks, et muuta Excel sinu tööhobuseks, mitte enam Ă€revuse ja ebakindluse allikaks. SeetĂ”ttu olen loonud kaks Exceli kursust: baaskursus (mis katab alg- ja kesktaseme) ja edasijĂ”udnute kursus, mis sisaldavad kokku ĂŒle 250 videoĂ”ppetunni, harjutuse ja allalaaditava materjali, mis juhendavad sind samm-sammult tööriista valdama. Midagi ei vĂ”eta iseenesestmĂ”istetavana: alustame nullist ja suurendame jĂ€rk-jĂ€rgult tundide raskust.

Sa nÀed, et Sinu teadmised Exceli kohta paranevad iga pÀevaga ja saad neid teadmisi praktikas rakendada igas oma eluvaldkonnas: nii tööalases kui ka isiklikus elus.

Oled valmis? Alustame!

 

Tere tulemast Caritalt!

Minu nimi on Carita, olen sĂŒndinud VĂ”rumaal ja ĂŒle poole elu elanud Tartus. GĂŒmnaasiumiĂ”pilasest saati olen olnud huvitatud infotehnoloogiamaailmast ja eelkĂ”ige produktiivsust toetavast tarkvarast: ennekĂ”ike Excelist, mis saadab mind truult mu tööpĂ€evadel.

Annan oma kirge edasi sotsiaalmeedias, kus olen loonud kogukonna, kus on ĂŒle 10 000 jĂ€lgija (Instagramis ja TikTokis @excel_caritaga).

SĂ”brad, tuttavad ja ka vÔÔrad on mulle palju kirjutanud ja kĂŒsinud abi Exceli kasutamise kohta. Tahaksin aidata vĂ”imalikult paljudel inimestel selle tööriista kasutamist omandada, seega olen oma valdkonna kogemuste ja levinumate kĂŒsimuste pĂ”hjal koostanud mitmeid kursuseid, mis aitavad Excelit (ja ka Google arvutustabeleid) hĂ”lpsalt ja lĂ”busalt omandada.

Tere tulemast Caritalt!

Minu nimi on Carita, olen sĂŒndinud VĂ”rumaal ja kasvanud Tartus, Eestis. GĂŒmnaasiumiĂ”pilasest saati olen olnud huvitatud infotehnoloogiamaailmast ja eelkĂ”ige produktiivsust toetavast tarkvarast: ennekĂ”ike Excelist, mis saadab mind truult mu tööpĂ€evadel.

Annan oma kirge edasi sotsiaalmeedias, kus olen loonud kogukonna, kus on ĂŒle 9000 jĂ€lgija (Instagramis ja TikTokis @excel_caritaga).

SĂ”brad, tuttavad ja ka vÔÔrad on mulle palju kirjutanud ja kĂŒsinud abi Exceli kasutamise kohta. Tahaksin aidata vĂ”imalikult paljudel inimestel selle tööriista kasutamist omandada, seega koostasin oma valdkonna kogemuste ja levinumate kĂŒsimuste pĂ”hjal Exceli baaskursuse, kus on enam kui 120 video, mis aitavad Excelit hĂ”lpsalt ja lĂ”busalt omandada. Selle loomuliku jĂ€tkuna koostasin ka kursuse edasijĂ”udnutele 130 videoga.

Kajastatud:

Kujuta ette, et oskad Excelit kasutada suurepÀraselt


Kujuta ette, kui palju turvalisust ja enesekindlust see Sulle töömaailma suhtes annaks. VÔi kui palju see sÀÀstaks Sinu aega, mille saaksid siis panustada mis tahes muusse tegevusse.
Kujuta ette, kuidas ĂŒllataksid oma kaastöötajaid ja tööandjaid ning kuidas saaksid oma meeskonnas silma paista. Sa ei peaks enam kolleegidelt abi paluma, vaid nad tuleksid hoopis Sinu juurde :)

KÔik see on vÔimalik, jÀrgides selget, praktilist ja lÔbusat Ôppimisviisi.

learning Italian online

Kujuta ette, et oskad Excelit kasutada suurepÀraselt


Kujuta ette, kui palju turvalisust ja enesekindlust see Sulle töömaailma suhtes annaks. VÔi kui palju see sÀÀstaks Sinu aega, mille saaksid siis panustada mis tahes muusse tegevusse.
Kujuta ette, kuidas ĂŒllataksid oma kaastöötajaid ja tööandjaid ning kuidas saaksid oma meeskonnas silma paista. Sa ei peaks enam kolleegidelt abi paluma, vaid nad tuleksid hoopis Sinu juurde :)

KÔik see on vÔimalik, jÀrgides selget, praktilist ja lÔbusat Ôppimisviisi.

Sinu oskused pÀrast Exceli kursuste lÀbimist

Sa tunned pĂ”hjalikult kĂ”iki peamisi Exceli funktsioone, sealhulgas ka otsingu-, finants- ja statistika funktsioone. Sa mĂ”istad, kuidas ja millal neid praktikas kasutada, et teha tĂ€pseid analĂŒĂŒse.

Sa ei karda olukordi, kus pead ĂŒhendama mitu erinevat andmestikku vĂ”i kui andmed vajavad enne puhastamist ja töötlemist, et nende pealt saaks analĂŒĂŒse teha. Sa tead, kuidas erinevaid andmeid visuaalselt esitada nii, et tulemused oleksid arusaadavad. Sa suudad anda oma kaastöötajatele edasi selge ĂŒlevaate.

Sa Ôpid tundma ka VBA programmeerimiskeelt ja suudad kirjutada lihtsamaid makrosid, et veelgi enam automatiseerida oma igapÀevaseid rutiinseid toiminguid. KokkuvÔttes Ôpid kasutama Excelit tÔhusalt ja professionaalselt.

ALUSTA NÜÜD

Kursuse sisu

 

Kursus toimub tĂ€ielikult eesti keeles ja koosneb enam kui 250 videotunnist, mille raskusaste suureneb jĂ€rk-jĂ€rgult. Kursusel osalemiseks ei ole eelteadmised vajalikud. Ka kĂ”ige lihtsamaid toiminguid, nagu nĂ€iteks programmi avamine oma seadmes, selgitatakse pĂ”hjalikult. Just sel pĂ”hjusel ei tunne sa end videotunnis segaduses vĂ”i pettununa. Samal ajal sobib kursus ideaalselt ka neile, kes on Excelit kĂŒll vĂ”ib-olla juba aastaid kasutanud, aga teinud seal vĂ€ga ĂŒhekĂŒlgseid toiminguid vĂ”i kasutanud seda ebaefektiivselt. 

Teemad, mida kÀsitleme:

 • Exceli pĂ”hialused: kĂ”ik platvormi pĂ”hikontseptsioonid. NĂ€iteks kuidas valida lahtreid, lisada ja kustutada ridu ja veerge ning palju muud.
 • Funktsioonid: kĂ€sitleme kĂ”iki peamisi funktsioone, mida saad iga pĂ€ev oma töölehtedele rakendada. Need funktsioonid annavad Sulle palju vĂ”imalusi muuta oma tööd tĂ”husamaks ja produktiivsemaks. 
 • Vormindamine: Ôpime Ă€ra  kĂ”ik nipid teksti ja andmete kiireks vormindamiseks.
 • Graafikute koostamine: nĂ€itan Sulle, kuidas saad oma andmeid graafilisel kujul esitada, et töölehel tehtud analĂŒĂŒs oleks loetavam ja arusaadavam.
 • Pivot tabelid: Ă”pime lĂ”plikult kasutama tuntud Pivot liigendtabeleid, mis onÂ ĂŒks Exceli valdamise pĂ”hioskuseid.
 • Otsingufunktsioonid: pĂ€rast seda pole kahe andmestiku ĂŒhendamine enam kunagi probleem. Lisaks on vĂ€ga palju vĂ”imalusi, kuidas kasutada neid töölehe siseselt.
 • Tingimus-, statistika ja finantsfunktsioonid: kĂ€sitleme kĂ”iki peamisi funktsioone nendest kategooriatest, mida saad iga pĂ€ev oma töölehtedele rakendada. Need funktsioonid annavad Sulle palju vĂ”imalusi muuta oma tööd tĂ”husamaks ja produktiivsemaks. 
 • AnalĂŒĂŒsitööriistad: vaatame, mis vĂ”imalusi pakub sihiotsing, solver ja erinevate stsenaariumite kasutamine.
 • Power Query: vĂ”imaldab kasutajatel importida, transformeerida ja kombineerida erinevaid andmeallikaid. See tööriist vĂ”imaldab andmete korrastamist ja vormindamist, andmebaaside ĂŒhendamist, pĂ€ringute loomist ja palju muud. Power Query on suurepĂ€rane vahend, et automatiseerida rutiinseid andmetöötluse ĂŒlesandeid ning sÀÀsta aega ja vaeva.
 • VBA programmeerimine: esmane ĂŒlevaade ja sissejuhatus makrode kirjutamisse, mis aitaksid veelgi enam rutiinseid tegevusi automatiseerida.
 • Palju muid teemasid, nagu loendid, teksti ja valemite redigeerimine, andmete valideerimine, suurte andmekogumitega töötamine, tootlikkuse nipid, interaktiivsete raportite koostamine, lahtrite kaitsmine ja palju muud. 

 

Kursuse tasu sisaldab: 

250+ videotundi FULL HD kvaliteediga, kokku 19 tundi sisu. 

Töölehed harjutuste tegemiseks. Õpi kaasategemise kaudu!

Piiramatu ligipÀÀs: 

kursus ja materjalid on Sinu pÀralt ajaliste piiranguteta.

JuurdepÀÀs osalejate privaatsele kogukonnale. 

Osale kursusel mis tahes seadmes, siis kui parajasti soovid.

Minu tugi sÔnumites, kommentaariumis, meilis vÔi Instagramis.

14 pÀevane rahulolu garantii vÔi saad raha tagasi.

TÔend kursuse lÔpetamise kohta.

LIITU NÜÜD

Kuidas kursus vÀlja nÀeb

 

See video nÀitab, kuidas kursus esteetiliselt vÀlja nÀeb. See on visuaal, mille saad pÀrast registreerumist.

Kursus on jagatud mooduliteks, mis sisaldavad ĂŒle 120+130 videotunni. Soovitan vaadata tunde jĂ€rjekorras, kuna kursus on ĂŒles ehitatud loogiliselt ja progressiivselt. Pea meeles, et saad alati tagasi minna ja tundi vaadata nii mitu korda, kui soovid.

KÔik videod on FULL HD kvaliteediga ja saad reguleerida kiirust, heli ja kvaliteeti. Sul on vÔimalus nÀha tÀpselt kÔiki muudatusi, mida ma oma töölehel teen. Samal ajal rÀÀgin Sinuga videos otse nÀost nÀkku, muutes tunnid vÔimalikult kaasahaaravaks ja meelelahutuslikuks.

Kas oled valmis Excelit Ôppima? Alustame!

TÀielik Ôppekava

Sellest videost saad teada, mida kursus Ôppetundide kaupa sisaldab, juhuks kui oled uudishimulik ja soovid kÔigega eelnevalt tutvuda. Las kÀia ja vaata!

Tunnid on jagatud mitmeks mooduliks, millest igaĂŒks koosneb vĂ€iksematest teemadest. TĂ€psemalt, kokku on rohkem kui 120+130 videot, mis on korrastatud loogiliselt ja jĂ€rjestikku ning valmis omas tempos Ă”ppimiseks. Kui oled kĂ”ik Ă”ppetunnid lĂ€binud, paranevad sinu Exceli kasutamise oskused mĂ€rgatavalt!

Valmistu Ôppima!

 

Sellest videost saad teada, mida kursus Ôppetundide kaupa sisaldab, juhuks kui oled uudishimulik ja soovid kÔigega eelnevalt tutvuda. Las kÀia ja vaata!

Tunnid on jagatud mitmeks mooduliks, millest igaĂŒks koosneb vĂ€iksematest teemadest. TĂ€psemalt, kokku on rohkem kui 120+130 videot, mis on korrastatud loogiliselt ja jĂ€rjestikku ning valmis omas tempos Ă”ppimiseks. Kui oled kĂ”ik Ă”ppetunnid lĂ€binud, paranevad sinu Exceli kasutamise oskused mĂ€rgatavalt!

Valmistu Ôppima!

⌛ Loetud tunnid jÀÀnud ⌛

00

PÄEVA

00

TUNDI

00

MINUTIT

00

SEKUNDIT

KĂŒsimused, mis Sul vĂ”isid tekkida

LIITU NÜÜD

Kui Sa ostaksid kĂ”ik need kursused eraldi, siis oleks nende hinnaks kokku 594€, seega ostes nad koos on tĂ”esti tegemist suure hinnavĂ”iduga. Sul on valida kahe vĂ”imaluse vahel - ĂŒhekordne tasu vĂ”i igakuiste osamaksetega.

Hind sisaldab kÀibemaksu.

Kui soovid arvet ettevĂ”ttele, kirjuta [email protected]

Ühekordne makse

€594
€297

 • 250+ video FULL HD kvaliteediga, kokku 19 tundi sisu 
 • Harjutused teooria rakendamiseks
 • TĂ”end kursuse lĂ€bimise kohta
 • JuurdepÀÀs kĂ”rgelt motiveeritud Ă”pilaste kogukonnale
 • IgapĂ€evane tugi
 • LigipÀÀs igast seadmest
 • Piiramatu ligipÀÀs 
 • 14 pĂ€evane raha-tagasi-garantii
 • BOONUS #1: €20 TASUTA

 •  BOONUS #2: €30 TASUTA

 •  BOONUS #3: €35 TASUTA

 •  BOONUS #4: €40 TASUTA

LIITU NÜÜD

Neli igakuist osamakset

€157
€87

 • 250+ video FULL HD kvaliteediga, kokku 19 tundi sisu 
 • Harjutused teooria rakendamiseks
 • TĂ”end kursuse lĂ€bimise kohta
 • JuurdepÀÀs kĂ”rgelt motiveeritud Ă”pilaste kogukonnale
 • IgapĂ€evane tugi
 • LigipÀÀs igast seadmest
 • Piiramatu ligipÀÀs 
 • 14 pĂ€evane raha-tagasi-garantii
 • BOONUS #1: €20 TASUTA

 •  BOONUS #2: €30 TASUTA

 •  BOONUS #3: €35 TASUTA

 •  BOONUS #4: €40 TASUTA

LIITU NÜÜD

Minu garantii igale Ôppijale

Kui Sa ei ole mingil pÔhjusel minu kursusega rahul, siis esimese 14 pÀeva jooksul on Sul Ôigus raha tagasi saada. See on minu lubadus Sulle, tahan, et kÔik mu Ôpilased oleksid rahul! Lisaks tÀhendab see, et Sul pole mingit riski ja saad programmi proovida!

KĂŒsimused, mis Sul vĂ”isid tekkid

LIITU NÜÜD